Главная » Готовые студенческие работы  » Задачи

Готовые задачи - студенческие работы по праву.


Сортировать по:
наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)


1   2   3   4   5   6    ...   12   след >>




Тема: ІДПЗК
Код работы: 210-11015
Описание:

Характеристика основних положень "Загальної декларації прав людини"
Список використаної літератури:

 
 
Стоимость: 48.00 грн.


Тема: Інтелектуальна власність
Код работы: 201-08387
Описание: Задача
Два автори створили малюнки, що були використані при випуску головних хусток. Автори зажадали від адміністрації підприємства укладення з ними договору на використання їхніх малюнків, посилаючись на те, що на всі витвори у тому числі і створені в порядку службового завдання, авторське право належить самим авторам.
Адміністрація підприємства відкинула вимоги авторів, указуючи на те, що в трудовому договорі прямо записано, що право на використання усіх творчих результатів праці авторів належить роботодавцю. Крім того, адміністрація вважає, що в даному випадку авторами створені промислові зразки, а не витвори, що охороняються авторським правом.
Хто правий у цій суперечці? Які права авторів службових витворів мистецтва? Які витвори вважаються виконаними в порядку службового завдання?
Стоимость: 30.00 грн.


Тема: Інтелектуальне право
Код работы: 201-08471
Описание: Задача
За замовленням телебачення Придворов і Гладкова зробили переклад ряду не охоронюваних творів іноземних авторів на українську мову. Між перекладачами і телебаченням виникли розбіжності з приводу виплати винагороди і подальшого використання перекладів. Телебачення вважає, що оскільки зроблені переклади не охоронюваних творів, то переклади теж не є охоронюваними. Крім того, взагалі у них виникає сумнів, що переклад може носити творчий характер. Тому телебачення готове розрахуватися з перекладачами як за технічну роботу. Що ж стосується подальшого використання перекладів, то вони підлягають вільному використанню.
Перекладачі звернулися за консультацією до юриста.
Яка повинна бути дана консультація по виниклим питаннях?
У чому виражається творча робота перекладача? Чи відображається на охороні перекладу та обставина, що він може бути зроблений з охоронюваного і не охоронюваного твору?
Стоимость: 30.00 грн.


Тема: Інформаційне право
Код работы: 201-08226
Описание: План:
Завдання 4 3
Завдання 5 5
Стоимость: 45.00 грн.


Тема: Аграрне право
Код работы: 210-11011
Описание: Зміст
Задача 1 3
При укладенні трудового договору з водієм автобусу Каперсовим директор автотранспортного підприємства запропонував включити умову про випробування на протязі одного місяця. Каперсов заперечував проти випробування на тій підставі, що в його трудовій книжці є відомості про його кваліфікацію і що він працює водієм вже 15 років. Він може погодитися на випробування на протязі одного тижня.
Директор відмовив йому в прийнятті на роботу і Каперсов звернувся зі скаргою до прокурора.
Дайте відповідь Каперсову. Який порядок встановлений випробування при прийнятті на роботу? Його наслідки?
Задача 2 5
Хоменко з'явився на роботу в нетверезому стані, за що йому перенесли щорічну відпустку на зимовий період і позбавили премії за місяць. Через два тижні він знову з'явився на роботі в нетверезому стані і за згодою профспілки був звільнений за систематичне порушення трудової дисципліни за п.З ст.40 КЗпП України.
Хоменко звернувся з позовом до суду про поновлення його на роботі.
1. Чи є підстави для звільнення Хоменко за п. 3 ст.40 КЗпП України?
Яке рішення повинен винести суд?
Задача 3 7
Після закінчення робочого дня, директор цукрового заводу запропонував працівникам бухгалтерії томогти розвантажити машину з цукром тому, що наближалася гроза. Оплатити таку роботу як надурочну директор відмовився мотивуючи це тим, що у працівників бухгалтерії ненормований робочий день і за це їм встановлена додаткова відпустка.
Працівники звернулися за роз'ясненням до юриста.
1. Що таке понадурочна робота?
2. Що таке ненормований робочий день?
3. Порядок залучення до надурочних робіт?
Чи підлягають вимоги працівників задоволенню?
Список використаної літератури: 10
Стоимость: 24.00 грн.


Тема: Аграрне право
Код работы: 201-15032
Описание: Задача
Загальні збори сільськогосподарського виробничого кооперативу (СВК) “Трипілля”, розглядаючи виробничий план діяльності кооперативу на наступний рік, прийняли рішення про організацію цеху з виробництва житніх пластівців з власновирощеного жита, а також про організацію племінної пасіки та укладення в наступному році низки договорів заставної закупівлі зерна.
На виконання зазначених рішень правління СВК розпочало вживати відповідні заходи. Але спочатку голова СВК Григорій Ємельянов звернувся до Вашої юридичної фірми із проханням підготувати відповіді на наступні запитання:
1) чи встановлені в законодавстві спеціальні вимоги щодо початку виробництва нових харчових продуктів?
2) що необхідно зробити для того, щоб створити в СВК племінну пасіку?
3) який порядок укладення та зміст договорів заставної закупівлі зерна?
Визначити коло правовідносин.
Підготуйте ґрунтовну юридичну консультацію на замовлення Г. Ємельянова.
Задача
Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю (СТОВ) “Наша птиця” займалося вирощуванням та реалізацією продукції птахівництва, а саме курчатами, перепелами та індиками.
Для підвищення продуктивності виробництва дирекція СТОВ вирішила:
1) створити виробничий підрозділ, який займався б розведенням страусів, оскільки ця продукція є нова та перспективна для українського ринку;
2) імпортувати племінних страусів із Великобританії;
3) відвести частину ріллі, яка орендується СТОВ, під страусину ферму.
Визнати чи коло правовідносин.
Які особливості правового регулювання імпорту сільськогосподарської продукції, зокрема племінних генетичних ресурсів?
Чи є розведення страусів сільськогосподарською діяльністю?
Чи відповідає вимогам чинного законодавства рішення дирекції СТОВ “Наша птиця”?
Підготуйте ґрунтовний юридичний аналіз зазначеної ситуації.
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Аграрне право
Код работы: 201-15033
Описание: Задача
Загальні збори сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю (СТОВ) “Дніпро” прийняли рішення про зміну спеціалізації та перепрофілювання СТОВ на спеціалізоване насінницьке господарство, яке б займалось вирощуванням оригінального та елітного насіння кукурудзи.
До Вашої юридичної фірми звернувся голова СТОВ “Дніпро” з запитаннями про те, яким чином і в якому порядку СТОВ може займатись вирощенням оригінального та елітного насіння з метою його продажу та які документи для цього необхідні.
Визначити коло правовідносин.
Якими законодавчими актами врегульовано порядок зайняття насінництвом?
Які категорії насіння передбачені у чинному законодавстві та які особливості їх правового режиму?
Хто і за яких умов має право на вирощування оригінального та елітного насіння?
Підготуйте мотивовану юридичну консультацію на замовлення голови СТОВ “Дніпро”.
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Аграрне право
Код работы: 201-15034
Описание: Задача
Громадянин Російської Федерації Тимофій Захаров мав під Москвою пасіку та займався розведенням бджіл і виробництвом меду. В цьому році він вирішив переїхати на постійне місце проживання в Україну до своїх дітей.
Т. Захаров звернувся до Вашої юридичної фірми за консультацією з таких питань:
Чи має він право як іноземець займатись бджільництвом на території України?
Які вимоги в чинному законодавстві України встановлені для осіб, які бажають розводити бджіл і виробляти мед?
Чи зможе він завести своїх бджіл з території Російської Федерації в Україну?
Визначити коло правовідносин.
Підготуйте ґрунтовну юридичну консультацію на замовлення Т. Захарова.
Задача


Комісією з паювання майна колективного сільськогосподарського підприємства (КСП) “Дніпровське” було прийняти рішення, що до пайового фонду майна членів КСП включається вартість основних виробничих фондів підприємства станом на момент прийняття рішення загальними зборами КСП про проведення паювання його майна, а також відповідна частка від участі в діяльності інших підприємств та організацій.
Вартість оборотних фондів, створених за рахунок діяльності підприємства, цінні папери та грошові кошти включаються до складу резервного фонду, створеного з метою відшкодування боргів КСП перед бюджетом та комерційними структурами.
До списків осіб, які мають право на майновий пай, комісією з паювання майна було включено: а) тих членів КСП, які пропрацювали в ньому не менше трьох років; б) пенсіонерів з числа членів КСП, які на момент прийняття рішення про проведення паювання залишаються його членами; в) працівників місцевого дитячого садочка та школи.
Визначити коло правовідносин.
Які законодавчі акти регулюють питання паювання майна колективних сільськогосподарських підприємств?
Який правовий статус комісії з паювання майна КСП?
Чи відповідає вимогам чинного законодавства рішення комісії з паювання майна КСП “Дніпровське”?
Задача


Житель села Ярославець, колишній агроном Свирид Петренко вирішив разом з дружиною створити особисте селянське господарство. Для цієї мети вони отримали із складу земель запасу сільської ради 1,8 га землі для ведення особистого селянського господарства.
Успішно похазяйнувавши два роки та набувши певний досвід приватного господарювання, родина Петренків вирішила створити фермерське господарство, до складу якого вирішили увійти подружжя Петренко, їх діти, батько та мати Свирида (пенсіонери).
Після успішного проходження професійного відбору на право ведення фермерського господарства С. Петренко звернувся до сільської ради з заявою про одержання безоплатно у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства. Розглянувши заву, рада дала згоду на розробку проекту відведення земельної ділянки.
Після розробки проекту відведення земельної ділянки, за який С. Петренко заплатив ТОВ “Земля Поділля” 2.000 грн., і його погодження, він був переданий до ради для затвердження та прийняття рішення про передачу земельної ділянки у приватну власність.
Проте рада відмовилась затверджувати проект відведення земельної ділянки, оскільки під час розробки цього проекту дружина Петренка отримала за заповітом у спадщину земельну частку (пай), яку уже виділила в натурі (3,5 га), а її батько – пенсіонер, як колишній працівник сусіднього радгоспу “Мир”, внаслідок приватизації земель радгоспу отримав у приватну власність 5 га ріллі ще чотири роки тому. Тому, на думку депутатів ради, у Петренків достатньо землі для ведення фермерського господарства.
Не погодившись із відмовою, С. Петренко оскаржив її до суду, оскільки батько його дружини не вносить свої 4 га до складу земель фермерського господарства, а земельна ділянка, отримана у спадщину, приєднана до земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
Визначити коло правовідносин.
Які особливості правового регулювання особистого селянського господарства?
Які відмінності у правовому становищі фермерського господарства та особистого селянського господарства?
Хто може виступити засновником фермерського господарства?
В якому порядку та в яких розмірах громадяни можуть отримати у власність земельні ділянки для ведення фермерського господарства?
Чи можуть створити фермерське господарство особи, які займаються веденням особистого селянського господарства?
Чи підлягає ліквідації особисте селянське господарство у зв’язку із створенням фермерського господарства?
Чи підлягає позов С. Петренка задоволенню?
Стоимость: 75.00 грн.


Тема: Адвокатура
Код работы: 201-08096
Описание: Адвокатура
Стоимость: 54.00 грн.


Тема: Адвокатура
Код работы: 201-08111
Описание: Адвокатура
Стоимость: 54.00 грн.

1   2   3   4   5   6    ...   12   след >>